Dbanie o dobry PR firmy w Internecie

Status aktywne
Budżet 400.00 zł
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Międzynarodowa firma Akon-tech, dostarczająca usługi informatyczne dla biznesu aktualnie poszukuje freelancerów z branży marketingowej.

Opis stanowiska:
- dbanie o dobry PR firmy,
- aktywne reagowanie na uwagi i zarzuty klientów,
- promowanie firmy na forach internetowych.

Wymagania:
- wykształcenie (lub szkolenia) w obszarze marketingu,
- znajomość Google docs,
- umiejętność kulturalnego odpierania zarzutów,
- kreatywność,
- komunikatywność,
- pogodna aparycja,
- mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło/zlecenie w renomowanej firmie IT,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- elastyczne godziny pracy.

Osoby spełniające wymagania, serdecznie zapraszamy do składania swoich ofert.

Wymagane umiejętności

Redagowanie tekstów E-Commerce Przetwarzanie w chmurze

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

Akon – Tech

Akon – Tech