Grafik Komputerowy

Status aktywne
Budżet 60.00 zł
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Szwajcarska Agencja Pracy A Casa Personal GmbH poszukuje do stałej, zdalnej współpracy osobę na stanowisko: Grafik Komputerowy

Twoje główne zadania to:

- pomoc w projektowaniu i tworzeniu strony internetowej,
- proponowanie własnych rozwiązań.

Dołącz do nas jeśli:

- jesteś osobą kreatywną,
- zawsze dotrzymujesz terminów i umiesz zorganizować sobie pracę,
- masz doświadczenie na podobnym stanowisku i portfolio, którym chętnie się pochwalisz.
- znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

- współpracę zdalną,
- przyjazną atmosferę,
- atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane za godzinę,
- elastyczne godziny pracy,

Prosimy o przesłanie aplikacji w języku niemieckim (ze zdjęciem) na adres: m.olszowa@acasa-personal.ch.

Informacji udziela Marta, +41(0) 77 410 41 07 lub 0048 796 505 630.

Zapraszamy do kontaktu.

Wymagane umiejętności

Grafika komputerowa

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

avatar

ACasaPersonal