Koordynator ds. organizacji targów

Status aktywne
Budżet 2000.00 zł
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Szukamy Koordynatora ds. ORGANIZACJI TARGÓW!
Jesteś komunikatywny/a, masz zapał do pracy i posiadasz prawo jazdy?
Oferujemy bardzo ciekawe zajęcie w okresie wakacji (do połowy września).

Na czym to polega?
Praca zdalna - czas i miejsce dobierasz samemu! (Możesz pracować rano, wieczorem, w tygodniu lub w weekendy) Nam wyłącznie raportujesz i odbierasz należne wynagrodzenie!

Praca na terenie Śląska i Zagłębia – Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Piekary Śląskie, Będzin, Czeladź, Sosnowiec + inne.

WYMAGANIA:

• Obsługa komputera (MS Office, Google itd. )
• Pożądane cechy: Komunikatywność, asertywność, determinacja i …. to coś
• Prawo jazdy kat. B. lub kat. A;

OBOWIĄZKI:

• Stworzenie bazy danych (Excel) odwiedzanych i potencjalnych punktów / obiektów / placówek gastronomicznych / reszty HoReCa / zainteresowanych;
• Wizyty bezpośrednie u klientów z bazy– wręczenie zaproszeń i krótka prezentacja firmy;
• Zachęcenie klienta do zapisania się w newsletterze i polubienia wydarzenia na FB

OFERUJEMY:

• Jasne i atrakcyjne wynagrodzenie 3 składnikowe bez gwiazdek **** (wynagrodzenie zasadnicze, bonusy + premia za skuteczność działania);
• Solidne szkolenie w naszej firmie;
• Udział bezpośredni w targach;
• Zwrot poniesionych kosztów;

Wymagane umiejętności

Wprowadzanie danych Reklama Telemarketing

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

Weindich Spółka Jawna

weindich.hr