Media Buyer ze znajomością jęz. angielskego

Status aktywne
Budżet do ustalenia
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Międzynarodwa internetowa agencja marketingowa poszukuje zdolnego menedżera reklam (Kupowanie Medialne - Media Buyer), który ma doświadczenie z polskimi mediami w kwestii generowania „lead-ów”.
Kandydat będzie odpowiedzialny za kierownaie ruchu do stron internetowych firmy i generownie „lead-ów”. Kandydat musi mieć doświadczenie pracy ze znanymi sieciami, platformami mobilnymi i stacjonarnymi.

Obowiązki będą zawierać:
Prowadzenie kampanii reklamowych żeby generować „lead-y”
Generowanie „lead-ów” w cenach CPL dostarczonych przez firme.
Optymizowanie i śledzenie wyników powierzchni reklamowych.
Generowanie ruchu do firmy z różnych sieci.

Wymagania:
Musi mieć przynajmniej rok doświadczenia pracowania z mediami.
Doświadczenie z różnymi typami mediów: reklama graficzna (online display), kampanie mobilne (mobile campaigns), ruch z sieci socjalnych (social traffic).
Zorientowany na szczegółach.
Polski jako język ojczysty.
Solidna znajomość języka angielskiego – mówiona/pisana.
Doświadczenie z marketingiem PPC (zaleta).

Wymagane umiejętności

Social Media Zdobywanie odnośników Reklama Język angielski

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

avatar

JonathanSp