Obsługa sklepu internetowego

Status nieaktywne
Budżet 500.00 zł
Do końca Zakończone

Opis zlecenia

Poszukuję osoby, która zajmie się bieżącą obsługą sklepu internetowego, który sprzedaje specjalistyczne etykiety zabezpieczające.

Sklep jest w fazie rozwojowej, bo zawsze był tylko dodatkowym źródłem dochodu, jest dość wysoko wypozycjonowany.

Sprawdź proszę frazy: plomby void, plomby gwarancyjne, plomby serwisowe, naklejki plombowe, plomby hologramy, plomby naklejki - wyniki są na pierwszej stronie, z reguły w pierwszej piątce...

Oferuję chyba dość wysoką prowizję od zleceń, ponadto progi wypłat w przypadku małej ilości zleceń bądź braku zleceń (zawsze jest zarobek, za gotowość do pracy), przeszkolenie produktowe.

Zakres obowiązków:

- codzienna obsługa zapytań klientów (w dni robocze)
- przygotowanie ofert wraz z projektami (z reguły kilka kratek z miesiącami i nazwą firmy - banalnie proste)
- przygotowanie wycen dla produktów, które nie są jeszcze umieszczone w sklepie, na podstawie podanych kryteriów

DODATKOWO - uzupełnienie asortymentu sklepu KQS, w ramach tej samej umowy, ale z dodatkowym wynagrodzeniem

Oczekiwania:

- podstawowa znajomość CorelDraw
- trochę więcej niż podstawowa znajomość programów do obróbki bitmap - czasami trzeba usunąć tło, wyciągnąć logotyp, dostosować do druku B&W
- znajomość Zebra Designer (łatwiejszy w obsłudze niż Corel 1, czy nawet PageStream) - przeszkolę z obsługi
- codzienna obsługa sklepu
- poprawność językowa, gramatyczna, ortograficzna w języku polskim

Oferuję:

- długoterminową współpracę
- solidną prowizję

Wymagane umiejętności

Photoshop Corel

Zgłoszenia

Zleceniodawca

avatar

Damian P.