Specjalista SAP WM

Status aktywne
Budżet 500.00 zł
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Specjalista SAP (WM)
Belsk (ok. Warszawy)

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Wykonywanie zadań związanych z monitorowaniem systemu SAP w fazie post Go-Live
• Monitorowanie interfejsów i reagowanie na pojawiające się błędy
• Integracja modułu EWM z PLC z w celu optymalizacji obsługi transferów materiałów/produktów między strefami produkcyjnymi (zarządzanymi w SAP ECC) a magazynami (zarządzanymi w SAP EWM).
• Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej
• Stała współpraca z Konsultantami modułowymi w innych obszarach oraz użytkownikami biznesowymi

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w pracy z modułem SAP WM
• Dyspozycyjność i elastyczność
• Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
• Duża samodzielność działania
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Mile widziane – znajomość programowania ABAP

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Wymagane umiejętności

Język angielski

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

avatar

Cyclad