Szukamy webdevelopera do stałej współpracy

Status aktywne
Budżet do ustalenia
Do końca 1 miesięcy 2018-06-30

Opis zlecenia

Szukamy kogoś kto wesprze nasz zespół poprzez:
- bardzo dobrą znajomość PHP (OOP), SQL (MySQL),
- dobrą znajomość frameworka Symfony 2 + Doctrine 2 + Twig,
- dobrą znajomość HTML, CSS, JavaScript (JQuery, AJAX),
- doświadczenie w tworzeniu systemów CMS,
- znajomość systemu szablonów Smarty,
- doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.

Dodatkowymi atutami będą:
- umiejętność optymalizacji aplikacji pod kątem urządzeń mobilnych,
- podstawowa znajomość obsługi programów graficznych,
- doświadczenie w realizacji projektów na urządzenia mobilne,
- dobra znajomość systemów z rodziny Linux.

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?
- projektowanie i programowanie od podstaw nowych aplikacji,
- rozwój, optymailizacja, utrzymanie istniejących aplikacji,
- możliwość aktywnego udziału we wszystkich etapach tworzenia produktu.

Wymagane umiejętności

PHP HTML5 Jquery/Ajax MySQL Symfony 2

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

Openform design & digital studio

openform