Telemarketing

Status aktywne
Budżet 10000.00 zł
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Poszukujemy freelancerów do obdzwonienia 1000 numerów z naszej bazy kontaktowej w celu przedstawienia oferty.

Opis zadania:

Zalogujesz sie do auto-dzwoniącej aplikacji przez stronę www. System będzie wykonywał połączenia telefoniczne jedno za drugim, to zaoszczędzi Ci dużo czasu i zwiększy produktywność
Celem jest przedstawić ofertę klientowi i zainteresować go naszymi usługami. Klientami są firmy wstępnie zainteresowane, nie osoby prywatne, więc liczba odrzuceń będzie niewielka.
Musisz rozmawiać tylko z osobą decyzyjną w firmie, więc jeśli odbierze sekretarka ( czyli 60-80% połączeń) i poinformuje Cię że osoba decyzyjna nie jest dostępna to mówisz “Dziękuję, do widzenia” i się rozłączasz oraz wykonujesz jeden klik w panelu – przez co system zapisuje że rozmowa była wykonana. Jeśli odbierze osoba decyzyjna odczytasz prosty skrypt rozmowy.
Jeśli klient jest zainteresowany odnotujesz to w panelu za pomocą kliknięcia, jeśli klient jest zajęty zaoferujesz wysłanie emaila z informacją.

Wymagania:
Mile widziane (niekoniecznie) doświadczenie w sprzedaży/telemarketingu
Musisz lubić rozmawiać przez telefon i mieć poprawną dykcję
Świetne umiejętności komunikacyjne
Stabilne połączenie internetowe oraz przeglądarka internetowa

Oferujemy
Płatnośc na fakturę VAT lub umowę o dzieło
Wynagrodzenie 20PLN/h

Wymagane umiejętności

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

avatar

glowa