UX Designer

Status aktywne
Budżet do ustalenia
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Wymagania

- Znajomość metod badawczych UX oraz analityki webowej (Google Analytics)
- Doświadczenie projektowaniu, budowaniu koncepcji i rozwoju produktów i oprogramowania (product development)
- Doświadczenie w obsłudze Axure RP i/lub UXPin
- Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej
- Znajomość aktualnych trendów projektowania stron web, mobilnych i szablonów RWD
-Umiejętność łączenia koncepcji UX z wymaganiami biznesowymi i możliwościami technologicznymi
- Bardzo dobra organizacja pracy (samodzielne stanowisko) i zarządzanie projektem

Obowiązki
- Definiowanie zakresu funkcjonalnego dla systemów i aplikacji
- Tworzenie spójnych makiet oraz prototypów dla całych aplikacji
- Tworzenie spójnych makiet dla pojedynczych funkcji dla już działających produktów
- Tworzenie dokumentacji makiet i prototypów
- Promowanie i rozwijanie podejścia UCD wewnątrz firmy
- Badanie potrzeb i testowanie prototypów

Oferujemy:
- Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Możliwość różnych form zatrudnienia.
- Atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie.
- Wyzwania zawodowe.
- Pracę w międzynarodowym zespole

Wymagane umiejętności

E-Commerce

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

avatar

ictm