Videografik - freelancer

Status aktywne
Budżet do ustalenia
Do końca zakończone

Opis zlecenia

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Eniro. Naszym wiodącym produktem jest wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl. Oferujemy nowoczesne rozwiązania internetowe i mobilne, w tym strony internetowe i filmy video online. Wszystko, by pomóc przedsiębiorcom zaistnieć w internecie. Poszukujemy pasjonatów nowych technologii, którzy chcą z nami realizować swoje pomysły.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Videografik
Miejsce pracy: Warszawa
Główna zadania:

Przygotowywanie filmów video w formie prezentacji zdjęciowych oraz animacji video
Projektowanie pokazów slajdów i animacji z wykorzystaniem After Effects oraz CMS
Projektowanie stron internetowych z wykorzystaniem CMS
Przygotowywanie i opracowywanie innych materiałów i internetowych reklam graficznych
Wykorzystywanie różnorodnych technik obróbki multimediów (podkład lektorski, pliki muzyczne itp.) m.in. z wykorzystaniem Adobe After Effects
Rozwijanie wiedzy i umiejętności pracowników w zakresie wymienionych zadań (warsztaty, konsultacje)
Wymagania:

Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość programów Adobe głównie After Effects
Doświadczenie w projektowaniu filmów video w formie prezentacji zdjęciowych
oraz animacji video
Zdolność poruszania się w obszarze różnych stylów i technik
Zmysł estetyczny, kreatywność
Zdolności komunikacyjne oraz pracy w zespole
Terminowość w realizacji projektów
Dyspozycyjność
Oferujemy:

Umowę o współpracy
Elastyczne zasady współpracy
Niezbędne narzędzia (np. komputer z odpowiednim oprogramowaniem, przestrzeń biurową)
Przyjazną atmosferę pracy
Dynamikę i różnorodność wykonywanych zadań

Wymagane umiejętności

After Effects

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?

Nie czekaj aż inni będą nad nim pracować!

Złóż ofertę w tym zleceniu

Zgłoszenia

Zleceniodawca

Eniro Polska Sp. z o.o.

eniro