Miriam Przybyłowska

pogodne usposobienie, wysoka kultura osobista, podzielność uwagi, dyspozycyjność, pełna gotowość do pracy, umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność organizowania czasu pracy, punktualność, sumienność, kreatywność…. Nawet kiedy śpię ;)

Dołączył:7 wrzesień 2016
Nick:xbless

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Powieści Coelho, muzyka, sporty zespołowe, moda (prowadzenie bloga modowego), fotografia, social media, nauka języków obcych

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Teksty synonimiczne Artykuły Przepisywanie artykułów Blog Social Media

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze