Angelika Holc

Jestem młodą, odpowiedzialną i obowiązkową osobą. Studiuje zaocznie pedagogikę tańca w Łodzi, a mieszkam w Warszawie. Od wielu lat pracuje jako niania. Początkowo byli to podopieczni w przedziale wiekowym 0-3 lat, jednak obecnie zajmuje się chłopcem w wieku 13 lat. Mam do wykorzystania dużo wolnego czasu, kiedy podopieczny przebywa w szkole więc przepisywanie i redagowanie tekstów byłoby dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Dołączył:8 maj 2017
Nick:Endżi

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
LXXXVI LO im. Batalionu "Zośka" w Warszawie [2010 - 09 - 2013 - 06]

kierunek/specjalizacja: artystyczny

Szkoły artystyczne Roe [2013 - 09 - 2014 - 06]

kierunek/specjalizacja: aktorstwo

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi [2014-10 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: pedagogika tańca


Doświadczenie
pracodawca prywatny [2010-01 - aktualnie]

stanowisko: niania

PZU Zdrowie [2016-10 - 2017-04]

stanowisko: konsultant Opieki Medycznej


Hobby
taniec, aktorstwo, gotowanie

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Testowanie serwisów Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze