Beata Trochanowska

Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych na Collegium Civitas. Obecnie uczę się tworzenia aplikacji na Androida dzięki stypendium Udacity. Od kilku lat w wolnej chwili pomagam w prowadzeniu rodzinnego sklepu internetowego gdzie zajmuję się marketingiem i prowadzeniem fanpage'a na Facebooku. Ukończyłam kurs Internetowe Rewolucje Googla Oprócz tego prowadzę kilka innych fanpage'y m.in o moim dziadku Andrzeju Trochanowskim.Fanpage ten uzyskał spory rozgłos, mówiono na nim nawet na Eurosporcie. Kolejny fanpage jaki prowadzę to strona klubu kolarskiego Legii Warszawa oraz strona szkoły językowej (Love to learn English. Eng-studio) Jestem osobą rzetelną, skrupulatną i szybko się uczę. Posiadam doświadczenie w pracy administracyjnej i lekkie pióro oraz wyobraźnię :)

Dołączył:8 czerwiec 2017
Nick:btrochanowska

3 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Collegium Civitas [2011-10 - 2015-09]

kierunek/specjalizacja: stosunki międznarodowe

Udacity [2017-02 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Android Basic Nanodegree by Google


Doświadczenie
Randstadt [2016-11 - aktualnie]

stanowisko: Praca tymczasowa jako asystentka


Osiągnięcia
Certyfikat Internetowe Rewolucje Google (2017)

Hobby
emarketing, programowanie komputerowe, gry, książki science fiction, polityka

Umiejętności
Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Content Writing Przepisywanie artykułów Social Media Google AdWords Google Analytics Android E-Commerce

Język obcy
język angielski, poziom biegły

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze