Mateusz Matuszczyk

Cześć! Jestem Mateusz - Programista Freelancer Zajmuję się projektowaniem stron www oraz dedykowanych aplikacji internetowych dla firm. Nie są mi obce sklepy internetowe. Jako Full Stack Web Developer i Freelancer sam projektuję i wdrażam. Projektowanie stron www i aplikacji to moja pasja. Każdy projekt niesie ze sobą nowe wyzwania, niuanse i zagwozdki, którym trzeba podołać, a także nowe doświadczenia i lekcje na przyszłość. Nie ulegam stereotypom. Wbrew panującej opinii pracy freelancera, jestem dokładny i punktualny. Staram się dotrzymywać terminów. Czasami trzeba nawet zarwać parę nocy, aby ukończyć zlecenie na czas. Od 5 lat pracuję w Banku Spółdzielczym w Jastrzębiu Zdroju jako Programista Aplikacji Internetowych Wspierających Procesy Sprzedaży. Oprócz tego, posiadam własną działalność gospodarczą i prowadzę małą agencję interaktywną.

Dołączył:17 sierpień 2017
Nick:MateuszRyaN

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Siłownia / Zdrowy styl życia

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Wordpress Jquery/Ajax Photoshop SEO Projektowanie stron internetowych XHTML CSS 3 SQL MySQL Boostrap MVC CMS E-Commerce

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Test kompetencyjny dla programisty - CSS
93%
Test kompetencyjny dla programisty - HTML
61%
Test kompetencyjny dla programisty - MySQL
24%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze