Paweł Marek

Cześć, nazywam się Paweł Marek. Urodziłem się w Czeladzi w 1983 roku. Tam się wychowywałem i odkąd pamiętam uwielbiałem sport i piłkę nożną. Postawiłem jednak na szkołę i wykształcenie. Ukończyłem Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Miałem wyższe wykształcenie, ale nadal to nie było to czego szukałem w swoim życiu. Po prostu pracowałem rok tu rok tam, trochę jako sprzedawca, jako specjalista ds. sprzedaży etc - szukałem siebie. Pamiętam czas kiedy zdobyłem tytuł mgr. Zarządzania Logistyką i moment gdy szukałem zatrudnienia w tym sektorze i usłyszane zdanie na rozmowie kwalifikacyjnej "może Pan zarobić u nas na początek 1600 PLN". Od 20 roku życia pracowałem i myśl, że pracując jako specjalista sprzedaży zarabiałem 2 razy tyle co mi proponowali kompletnie nie podobała mi się. Wtedy pojawiły się pierwsze marzenia i myśli o pracy na własny rachunek, a najlepiej być szefem dla siebie...(ale co i jak to zrobić- jeszcze nie wiedziałem) Powstał pomysł, aby wyjechać za granicę, dorobić się i wrócić do Polski. Pierwszy wybór padł na Niemcy, ale niestety nie poszło to tak jak miało pójść. Wróciłem do Polski i szybko skorzystałem z pomocnej dłoni przyjaciela, wylądowałem w UK. Byłem w Anglii dwa lata i czas po pracy głównie spędzałem nad swoimi pierwszymi stronami związanymi z tzw. zarabianiem On- line itp... Poznałem CMS WordPress, uczyłem się go i dzień po dniu, miesiąc po miesiąc nabierałem co raz większego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. W 2015 roku nastąpił u mnie przełom! Postanowiłem wrócić do Polski i zacząć pracować na swój rachunek. Tak zrodziła się koncepcja zajęcia się organizowaniem imprez dla singli, oczywiście to był splot różnych okazji i okoliczności, które na dziś, nie żałuje i uważam, że to były dobre decyzje. Pierwsza impreza Are You Single? zorganizowałem we wrześniu 2016 roku i jeśli lubisz się dobrze bawić i jesteś akurat tzw. Singlem to zapraszam! Często jestem na tych imprezach jako osoba prowadząca Event, więc bez problemu damy radę i porozmawiać i dobrze się pobawić!- więcej o Are You Single? Tutaj. Od kilku miesięcy tworzę strony, dzielę się wiedzą i staram się wskazać drogę w temacie strony internetowe, osobom, które chcą mieć swoją pierwszą stronę www. To dzięki ostatnim projektom postanowiłem stworzyć tą stronę i wyjść z tym na świat, zobaczyć co się z tego urodzi, bo kto nie próbuje ten się nie rozwija, a wręcz po prostu się cofa!

Dołączył:12 styczeń 2018
Nick:PawelMarek

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Spartan Race, Rozwój osobisty, CMS WordPress, Życie

Umiejętności
HTML5 CSS Wordpress Photoshop Projektowanie logo Administracja serwisami www Przepisywanie artykułów Projektowanie stron internetowych CMS

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny - SEO cz. 1
21%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze