Anna Woroniec

Witam ! Jestem nauczycielem w przedszkolu jako nauczyciel, ponadto od ponad roku zajmuje się copywriter. Pisze teksty z wielu dziedzin szczególnie bliskie są dla mnie zlecenia z działu edukacji, prawa oświatowego itp.

Dołączył:24 lipiec 2018
Nick:aniuska92

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Szczecińska Szkoła Wyższa Colegium Balticum [2011 - 2014]

kierunek/specjalizacja: Terapia zajęciowa z rechabiitacją ruchową

Koszalińska Szkoła Wyższa [2017 - 2018]

kierunek/specjalizacja: Edukacja Wczesnoszkolna i przedszkolna - nauczanie zintegrowane


Hobby
literatura, dietetyka, sport, turystyka,elektronika

Umiejętności
Wordpress Photoshop Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów SEO Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości Telemarketing Tworzenie tekstów synonimicznych

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze