Michał Trzebuchowski

Witam serdecznie, Jestem grafikiem-freelancerem z Warszawy. Mam 10 letnie doświadczenie (6 lat w Warszawskiej Agencji www.pro-creation.pl) w zakresie projektowania stron www, ilustracji, rysunku, animacji. Projektuje logo, mailingi, landing page, banery oraz projekty na potrzeby DTP. Obecnie szukam wszelkiej formy współpracy zdalnej związanej z grafiką komputerową.

Dołączył:21 maj 2014
Nick:Treble
Ulica ceramiczna 9
Kod pocztowy: 03-126
Miejscowość: Warszawa

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Grafika, animacja, sport, kino

Umiejętności
Photoshop Illustrator Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Projektowanie stron internetowych Flash Grafika 2D

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze