Kamila Maćkowiak

Witam! Jestem osobą dokładną, skrupulatną, w życiu prywatnym lubię układać puzzle, a to znaczy, że zwracam uwagę na szczegóły i drobiazgi. Chętnie przyjmę zlecenie dotyczące przepisania tekstu bądź poprawy pod względem stylistycznym czy ortograficznym. Jeśli chodzi o cenę zawsze można coś uzgodnić. Pozdrawiam :)

Dołączył:5 luty 2015
Nick:Camilia

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa [2008-09 - 2010-06]

kierunek/specjalizacja: Socjologia

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa [2008-09 - 2010-06]

kierunek/specjalizacja: Socjologia


Hobby
Aktywnie tenis ziemny, puzzle, książki.

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze