Joanna Gołacka

Od prawie 5 lat zajmuje się copywritingiem, pracowałam jako freelancer, jak i w agencji SEO. Pisałam zarówno teksty wspomagające pozycjonowanie, jak i artykuły na strony firmowe, do firmowych katalogów i sklepów, artykuły dziennikarskie i naukowe. Dziś preferuję treści blogowe oraz artykuły wyższej jakości na strony internetowe. Od ponad dwóch lat prowadzę bloga, który z każdym dniem zwiększa swój zasięg. Zapraszam do współpracy.

Dołączył:22 luty 2015
Nick:joannagolacka

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego w Kielcach [2005-10 - 2010-06]

kierunek/specjalizacja: Pedagogika - Resocjalizacja i Profilaktyka Społeczna


Hobby
psychologia, zdrowie, sny, podróże, muzyka

Umiejętności
Wordpress Precle SEO Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Ghostwriting Content Writing Artykuły Redagowanie tekstów Webwriting Blog Social Media

Język obcy
język angielski, poziom biegły

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze