Anna Leja

Witam. Nazywam się Anna Leja. Mam 29 lat i obecnie jestem osobą bezrobotną dlatego poszukuję jakiejś pracy aby zarobić kilka groszy... Jestem osobą komunikatywną, uśmiechniętą, rzetelna a przede wszystkim uczciwą. Mam nadzieje, że sprostam Państwa oczekiwaniom i będziemy nam się miło współpracowało. Po więcej informacji zapraszam do zakładki CV a także czekam na maile.

Dołączył:23 luty 2015
Nick:anulka

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie [2006-06 - 2011-06]

kierunek/specjalizacja: Administracja


Doświadczenie
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów SA w Leżajsk [2005-10 - 2006-05]

stanowisko: Referendarz ds. księgowych

Sąd Rejonowy w Łańcucie VI Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Leżajsku [2014-08 - 2014-11]

stanowisko: Pracownik kancelaryjny


Hobby
wyszywanie,

Umiejętności
Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze