justyna murias kocoj

ukonczylam szkole sportowa o profilu psychologicznej .niestety nie mam zadnego doswiadczenia lecz zapalu mi nie brakuje .

Dołączył:24 luty 2015
Nick:justyna1994
Ulica makowa
Kod pocztowy: 35-103
Miejscowość: rzeszów

9 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
v lo [2009 -09 - 2013-05]

kierunek/specjalizacja: psychologiczny


Hobby
jezyk angielski psychologia

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Blog Social Media Twitter Projektowanie stron internetowych E-Commerce Język angielski Język niemiecki Język hiszpański

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język niemiecki, poziom podstawowy
język hiszpański, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
40%
Test językowy nr 1
20%
Test językowy nr 1
20%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze