WB System

Świadczymy usługi związane z doradztwem informatycznym, pisaniem oprogramowania na zamówienie, tworzeniem i zarządzaniem stron internetowych i aplikacji web'owych. W ramach wsparcia technicznego obsługujemy głównie małe i średnie firmy dopasowując warunki współpracy do zapotrzebowania klienta. Świadczymy usługi na lokalnym toruńskim rynku, jak i zdalnie cała Polska. Naszymi klientami są głównie firmy z branż edukacyjnej, finansowej, wydawniczej, transportowej, etc. Firma z 7-letnim doświadczeniem. Przygotowujemy aplikacje/dokumentacje także dla osób prywatnych.

Dołączył:11 marzec 2015
Nick:WB System

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Umiejętności
PHP HTML5 Jquery/Ajax Projektowanie grafiki Administracja serwisami www Google AdWords Google Analytics Projektowanie stron internetowych CSS 3 XML Java Script SQL MySQL Android Corel Algorytmy

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
85%
Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom średnio - zaawansowany
90%
Test kompetencyjny dla programisty - CSS
93%
Test kompetencyjny dla programisty - HTML
72%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze