Mateusz Piotrowski

Jestem absolwentem studiów na kierunku Budownictwo, który - niespodziewanie dla samego siebie - odkrył, że tworzenie stron internetowych sprawia mu ogromną przyjemność. Chętnie poszerzam swoją wiedzę o nowe umiejętności a posiadane rozwijam, do każdego przypadku staram się podchodzić indywidualnie, ponieważ oprócz finansów bardzo istotne jest dla mnie zadowolenie klienta z wykonanej pracy.

Dołączył:13 marzec 2015
Nick:MPiotrowski

3 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Tworzenie stron www, kulinaria, literatura fantasy oraz s.f.

Umiejętności
HTML5 CSS Wordpress Jquery/Ajax Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Artykuły Przepisywanie artykułów Projektowanie stron internetowych XHTML CSS 3 Java Script Boostrap Język angielski Autodesk

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla programisty - HTML
67%
Test kompetencyjny dla programisty - CSS
93%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze