Ola Klisko

Strona - antypatycznie.pl, wcześniej okiemlesbijki.blogspot.com Studentka pedagogiki, zajmuję się pisaniem tekstów do różnych portali, fotografią oraz rękodziełem. Posiadam szeroki wachlarz znajomości z blogerkami, środowiskiem internetowym, które z chęcią pomaga w promocji. Potrafię przyciągnąć czytelnika oraz co najważniejsze go zatrzymać.

Dołączył:16 marzec 2015
Nick:aleksandraklisko

10 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Doświadczenie
Pixcom [2014-12 - 2014-12]

stanowisko: hostessa


Hobby
fotografia,lgbt,wegetarianizm,

Umiejętności
Tłumaczenie Przepisywanie dokumentów Copywriting Przepisywanie artykułów Webwriting Social Media Reklama E-Commerce Telemarketing Fotografia Rękodzieło i rzemiosło

Język obcy
język angielski, poziom podstawowy
język rosyjski, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze