Aleksandra Trachim

Obecnie studiuję magisterkę na Uniwersytecie w Oslo, kierunek Media. Posiadam licencjat z Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalnością Nowe Media. Mam sporo doświadczenia w pisaniu tekstów dziennikarskich i copywritingu, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Prowadzę kilka profili na różnych platformach społecznościowych oraz piszę własnego bloga.

Dołączył:26 marzec 2015
Nick:Alexa

4 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach [2011-09 - 2014-06]

kierunek/specjalizacja: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna

Uniwersytet w Oslo [2014-08 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Media


Doświadczenie
Alkowiki.pl [2014-02 - aktualnie]

stanowisko: Copywriter

Grupa 365NET [2014-03 - 2014-06]

stanowisko: Staż / Copywriter


Hobby
Social media, blogosfera, nowe technologie, gotowanie, teatr

Umiejętności
Wordpress Precle Tłumaczenie Przepisywanie dokumentów Copywriting Ghostwriting Content Writing Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Webwriting Blog Social Media Twitter Język angielski

Język obcy
język angielski, poziom biegły

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze