Patryk Makowski

Dołączył:28 marzec 2015
Nick:xSites

6 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Wordpress Jquery/Ajax Photoshop Grafika komputerowa Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Korekta tekstów Redagowanie tekstów Webwriting Blog Social Media Google AdWords Google Analytics Google Adsense Reklama Projektowanie stron internetowych CSS 3 Java Script SQL MySQL MVC CMS E-Commerce Język angielski

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Test kompetencyjny dla programisty - CSS
87%
Test kompetencyjny dla programisty - HTML
78%
Test kompetencyjny dla programisty - PHP
63%
Test kompetencyjny dla programisty - MySQL
48%
Test kompetencyjny - SEO cz. 1
21%
Test kompetencyjny - SEO cz. 1
21%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze