Mariusz Chludziński

Nazywam się Mariusz Chludziński, Jestem ambitnym, świeżo upieczonym przedsiębiorcą, copywriter'em oraz blogerem z dużymi perspektywami na przyszłość połączonymi z pasją do tego co robię. Nie ma co się rozpisywać, ponieważ najlepszą weryfikacją umiejętności jest jakość wykonywanej pracy, stąd moja oferta na współpracę z każdym kto szuka copywritera/bloggera. Zapraszam Serdecznie!

Dołączył:29 marzec 2015
Nick:interio

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Social Media, zabawy pisanym językiem Polskim, IT, Copywriting, modele RC, sporty ekstremalne oraz walki

Umiejętności
Wordpress Precle Copywriting Korekta tekstów Blog Social Media E-Commerce Tłumaczenie techniczne Modelarstwo

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze