Dagmara Sobczak

Ukończyłam socjologię oraz administrację. Pracuję w zawodzie. W wolnym czasie piszę. Przede wszystkim skupiam się na swoim blogu: www.socjopatka.pl.

Dołączył:20 kwiecień 2015
Nick:socjopatka

5 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
pisanie i redagowanie tekstów, amatorskie malarstwo, literatura kryminalna

Umiejętności
Wordpress Photoshop Precle Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog Twitter Google Analytics IPhone Tworzenie tekstów synonimicznych Analiza danych

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.


Test językowy nr 1
13%
Test językowy nr 2
23%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze