Maciej Przybylski

Od rozpoczęcia studiów zacząłem uczęszczać na Koło Naukowe Informatyków, gdzie poznajemy różnorodne technologie między innymi C#, API, MVC, itp. Wziąłem udział w Night of the living devs 3. Działam również w Organizacji uczelnianej NZS (Niezależne Zrzeszenie Studentów), gdzie pełnie funkcję Wiceprzewodniczącego ds. HR, a także jestem koordynatorem regionalnym jednego z naszych projektów: Tour De NZS. Poza działalnością na uczelni biorę udział w różnorodnych wolontariatach.

Dołączył:29 kwiecień 2015
Nick:maciejprzybylski

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie [2009-09 - 2013-04]

kierunek/specjalizacja: Technikum informatyczne

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu [2013-10 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Informatyka i agroinżynieria


Umiejętności
PHP HTML5 CSS Photoshop Projektowanie stron internetowych XHTML CSS 3 Corel C++ Algorytmy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
70%
Test kompetencyjny dla programisty - CSS
67%
Test kompetencyjny dla programisty - HTML
56%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze