Joanna Starzyńska

Mam wykształcenie medyczne, od 2007 roku pracowałam w Uk jako Rehab CO-Therapist, równolegle zajmowałam się pracą zdalną w Uk tj. pisanie tekstów do portali, tłumaczenia polsko/angielskie i angielsko/polskie, spisywanie przebiegu spotkań służbowych i redagowanie tekstów, Blogi, itp. Obecnie wróciłam do Polski i opiekuję się moim synkiem, i mam sporo wolnego czasu.

Dołączył:30 maj 2015
Nick:joannazet7

3 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Szkoła Policealna Medyczno- Społeczna Świecie [2003-09 - 2006-01]

kierunek/specjalizacja: Fizjoterapeuta


Doświadczenie
St Cyrils Rehabilitation Unit Chester, równolegle z pracą zdalną w Uk ( pisanie tekstów do ang. portali, tłumaczenia, spisywanie przebiegu zebrań i spotkań służbowych oraz ich redagowanie w j.angielskim ) [2008-02 - 2015-04]

stanowisko: Rehab CO-Therapist


Osiągnięcia
kurs szybkiego czytania oraz szybkiego pisania na klawiaturze (2010)
Pracownik w sektorze zdrowotnym i socjalnym UE (2009)
Team Leader (2010)

Hobby
film, grafika komputerowa, dobre artukuły, polityka

Umiejętności
Projektowanie logo Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Content Writing Artykuły Przepisywanie artykułów Webwriting Blog Social Media Reklama Język angielski

Język obcy
język angielski, poziom biegły

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.


Test językowy nr 1
13%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze