Jarek Gorący

Młody, zdolny, o szerokich horyzontach :) Doktorant historii, wolontariusz pracujący z dziećmi, wielbiciel polskich komiksów i polskiego piwa. Pracował już w wielu miejscach, był ksiegowym, asystentem biura, dyspozytorem na kolei, likwidatorem szkód, obecnie robi to, co chciałby najbardziej - jest nauczycielem historii, niestety tylko w szkole zaocznej. Jego marzeniem jest móc pracować z młodzieżą w szkole. Absolwent stosunków międzynarodowych o specjalizacji ekonomicznej, ukończył studia podyplomowe z prawa administracyjnego oraz z audytu wewnętrznego, obecnie uzupełnia swą edukację o specjalność nauczycielską. Spore pokłady poczucia humoru nieraz ratowały mu skórę.

Dołączył:31 maj 2015
Nick:JGoracy

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Szczeciński [2013-10 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Historia

Uniwersytet Szczeciński [2008-10 - 2013-06]

kierunek/specjalizacja: Stosunki międzynarodowe

Uniwersytet Szczeciński [2011-10 - 2012-09]

kierunek/specjalizacja: Prawo administracyjne i samorządowe

Uniwersytet Szczeciński [2012-10 - 2013-06]

kierunek/specjalizacja: Audyt wewnętrzny w usprawnieniu zarządzania


Hobby
Historia, Nauka, Kolej, Nowinki techniczne, Polska scena kabretowa, Sauna, wiele, wiele innych

Umiejętności
Precle Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Reklama Rękodzieło i rzemiosło Analiza danych

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze