reklamarudniki.pl

Na rynku reklamy funkcjonujemy od 2007 roku. Prowadzimy szeroką działalność na polu reklamy, marketingu, projektowaniu stron www i tworzeniu aplikacji internetowych. Jesteśmy elastyczni i bardzo czuli na potrzeby klienta. Działamy z zaangażowaniem i pasją, realizując w ten sposób nasze ambicje. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje jak również osoby prywatne.

Dołączył:1 czerwiec 2015
Nick:reklamarudniki.pl
Ulica Reymonta 7
Kod pocztowy: 46-325
Miejscowość: Rudniki

2 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Administracja, optymalizacja baz danych MYSQL

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Wordpress Jquery/Ajax Photoshop Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów SEO Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Webwriting Blog Social Media Google Analytics Reklama Projektowanie stron internetowych CSS 3 XML Java Script SQL MySQL Boostrap CMS Presta Shop Skład publikacji Corel Grafika 2D Obróbka wideo

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze