CopywriterExpert Szymon Owedyk

Mam 27 lat i mieszkam aktualnie w okolicy Torunia. Dawniej Wejherowo i okolice Bydgoszczy. Od 2008 roku zapewniam Copywriting i Tworzenie stron w technologii Wordpress - proste strony firmowe i blogi. Prowadzę już własną działalność CopywriterExpert i dbam o popularność mojego bloga o "Rozwoju osobistym, Copywritingu i Pozycjonowaniu". Moje zalety to dokładność i sumienność podczas realizacji każdego zlecenia. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny. Do współpracy zapraszam wszystkich :) Pozdrawiam Szymon Owedyk

Dołączył:8 czerwiec 2015
Nick:Copywriter90210

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Muzyka, Sport, Czytanie

Umiejętności
Wordpress SEO Copywriting Content Writing Redagowanie tekstów

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny - SEO cz. 1
38%
Test kompetencyjny - SEO cz. 2
71%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze