Joanna Oleś

Ukończyłam studia na kierunku dietetyka. To właśnie tematyka zdrowego stylu życia, odżywiania na co dzień i w chorobach jest moją główną pasją, opartą na zdobytej wiedzy i ciągle poszerzaną. Oprócz tego, odbyłam półroczny staż w Urzędzie Gminy. Współpracowałam również z dwoma firmami SEO na stanowisku copywriter. Aktualnie również redaguję teksty, poprzez wybór zleceń w serwisie textbookers.com Pisanie to moja dodatkowa pasja, która sprawia mi ogromną przyjemność i przychodzi z łatwością. Nie mam ograniczeń w tematyce redagowanych tekstów - po wcześniejszym zapoznaniu się z tematem, jestem w stanie napisać artykuł / tekst preclowy / opis do katalogu i inne formy właściwie na każdy temat.

Dołączył:3 sierpień 2015
Nick:joanna.o

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Jagielloński [2010 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Dietetyka


Doświadczenie
Setugo.pl [2014-07 - 2014-09]

stanowisko: copywriter

Urząd Gminy [2010-03 - 2010-09]

stanowisko: pracownik biurowy


Hobby
muzyka, literatura, dietetyka, medycyna, urządzanie domu, zdrowy styl życia, gotowanie

Umiejętności
Precle Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog

Język obcy
język angielski, poziom podstawowy
język rosyjski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze