Agencja Interaktywna Silneo

Agencja internetowa Silneo powstała z pasji i ambicji młodych Ślązaków, którzy stawiają sobie za cel rozwój Twojego biznesu w sieci. Zrobimy dla Ciebie wszystko, czego będzie potrzebowała Twoja firma w internecie. Nasz zespół specjalizuje się przede wszystkim w pozycjonowaniu, projektowaniu stron i budowie sklepów internetowych, projektowaniu graficznym oraz marketingu internetowym. A wszystko to rzetelnie, niesztampowo, skutecznie, w oparciu o partnerskie relacje. Jak na Górnym Śląsku przystało.

Dołączył:19 sierpień 2015
Nick:Silneo.pl

3 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Jquery/Ajax Photoshop Illustrator Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Administracja serwisami www SEO Copywriting Korekta tekstów SEM Social Media Google AdWords Google Analytics Google Adsense Zdobywanie odnośników Reklama Projektowanie stron internetowych CSS 3 Java Script MySQL Mobile CMS E-Commerce Testowanie serwisów Bezpieczeństwo Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości Język angielski Grafika 2D Analiza danych

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze