Maciej Koński

Lekter Records - zajmujemy się głównie działalnością w branży muzycznej, jednakże dla naszych klientów prowadzimy działania również w obszarze e-PRu i buzz marketingu. Oferujemy: - prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Pintrest) - kampanie reklamowe (Facebook) - podstawowe prace graficzne (banery etc.) - podstawowe usługi fotograficzne (np. zestaw zdjęć z pokazu + obróbka) - prowadzenie zaplecza marketingowego (buzz marketing / marketing szeptany, blogi, recenzje etc.) - przygotowywanie informacji prasowych - artykuły sponsorowane - spoty radiowe - spoty video - virale - podkłady muzyczne - nagrania lektorskie Zapewniam 100% profesjonalizmu, stały kontakt, regularne raportowanie. Zapraszamy do kontaktu!

Dołączył:7 wrzesień 2015
Nick:Lekter

2 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Muzyka, Marketing, PR, Media Społecznościowe

Umiejętności
Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Ghostwriting Artykuły Przepisywanie artykułów Blog Social Media Twitter Reklama Testowanie serwisów

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Test kompetencyjny - SEO cz. 1
21%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze