Mirella Katanowska

Witam serdecznie. Mam na imię Mirella, ukończyłam technikum księgarskie. Obecnie jestem na pierwszym roku Informatyki. Zajmuje się wprowadzaniem produktów do baz danych (MySQL, SQL) oraz tworzeniem opisów marketingowych. Piszę artykuły o różnorodnych tematykach. Najlepiej czuje się w tych, które interesują mnie na co dzień. Uściślając, są to tematy związane z informatyką, nowinki techniczne, zwierzęta, wędkarstwo, zdrowie i uroda oraz ( ze względu na moją obecną współpracę z firmą InfoTechnologies ) nie jest mi również obca szeroka tematyka RTV/AGD.

Dołączył:13 wrzesień 2015
Nick:Mirella85

2 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
I Liceum Księgarskie im. Oskara Langego w Szczecinie [1999-09 - 2003-05]

kierunek/specjalizacja: Technik Księgarstwa

Policealne szkoły Cosinus [2015-09 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Technik Informatyk


Doświadczenie
Info Technologies [2015-09 - ]

stanowisko: Specjalista ds. wprowadzania danych


Hobby
Informatyka, fotografia, zagadki logiczne, zwierzęta, książki, gry komputerowe oraz wszystko inne co uważam za interesujące, a jest tego dużo ;)

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting SQL MySQL

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze