Jakub Korzeneiwski

Cześć! Jestem Jakub, młody grafik komputerowy kochający typografie. Uwielbiam tworzyć logotypy, ale nie jest mi obce również wszystko inne, co z grafika powiązane. Kocham minimalizm. Oferuje rzetelne wykonanie i konkurencyjna cenę. Moje prace zachowują najwyższe standardy. Zapraszam do sprawdzenia moich projektów oraz do kontaktu na moim portfolio: http://12hlogo.com/ Pozdrawiam!

Dołączył:5 styczeń 2016
Nick:madapesdevourer

8 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Typografia, muzyka, design

Umiejętności
Photoshop Illustrator Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Typografia

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język francuski, poziom biegły

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
80%
Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom średnio - zaawansowany
0%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze