Marta Stabinska

1. Technikum Żywienia i Gospodarstwa domowego 2004 -2008 rok. 2. Fabryka Mebli Forte 2008 -2009 rok. 3. Staż w Centrum Pomocy Rodzinie. 4. Szkoła Policealna na kierunku Technik Informatyk 2014 - 2016(Czerwiec) rok.

Dołączył:25 marzec 2016
Nick:busterka
Ulica Berżniki 18
Kod pocztowy: 16-500
Miejscowość: Berżniki

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Czytanie książek o tematyce fantastycznej. Haft Krzyżykowy. Origami.

Umiejętności
HTML5 CSS Przepisywanie dokumentów CSS 3

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla programisty - CSS
80%
Test kompetencyjny dla programisty - CSS
80%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze