Bokka PLUS

Jestem osobą, która ma wiele pomysłów jednak potrafi wybrać jeden konkretny i skupić się na jego realizacji, jednocześnie nie zapominając o innych możliwościach czy obowiązkach. Gdy postawię sobie cel, staram się dążyć do jak najlepszej jego realizacji. Każde nowe wyzwanie podejmuję z zapałem i chęciami. Jestem sumienna i zdyscyplinowana. Z każdej krytyki potrafię wyciągnąć wnioski, które pomogą mi udoskonalić daną umiejętność, zmobilizują do pogłębienia wiedzy na dany temat oraz zdobyć większe kwalifikację. Mam zapał do nauki, chcę uczyć się jak najwięcej nowych, przydatnych rzeczy.

Dołączył:23 kwiecień 2016
Nick:Bokka

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Wyższa Szkoła Bankowa [2015-10 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Prawo


Osiągnięcia
Kurs asystencko-sekretarski (2015)

Hobby
Sztuka, Socjal Media, Literatura, Sport, Zdrowie, Fitness, Kuchnia, Gotowanie

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Webwriting Social Media Reklama Testowanie serwisów Telemarketing Analiza danych

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze