Angelika Witkowicz-Żur

Witam. Mam na imię Angelika, przeżyłam na tym świecie 27 lat i jestem szczęśliwą kobietą,która dąży do celu i pokazuję innym którzy zwątpili że się mylili . Że kocha to co robi ,może nie ma markowych ciuchów. ,ale jest sobą ! nie kimś innym którego udaje. Przede wszystkim nie boję się pracy, aktualnie jestem mamą na pełen etat,tak więc praca stała poza domem odpada. Oferuję przepisywanie, tekstów do Worda i innych pakietów Microsoft Office (Excel), korektę tekstów w języku polskim (ortografia, interpunkcja, gramatyka, styl, akapity, itp.) oraz wprowadzanie danych do komputera. Przepiszę: - nagrania: wykłady, itp. (w języku polskim lub angielskim); - prace dyplomowe - sprawozdania, referaty, opracowania - dokumentacje, ogłoszenia - artykuły, wywiady, konferencje, reportaże - książki - wzory matematyczne Ewentualnie mogę zrobić projekt wnętrz , ogrodów komputerowo bądź odręcznie co zapewne wiąże się z kwotą za dany projekt oraz jak wykonany ustalane indywidualnie. To może tyle o sobie mam nadzieję że zainteresowałam Państwa Moim ogłoszeniem :) Przyjmę większość zleceń jednorazowych oczywiście na dłuższą współpracę też liczę, proszę o kontakt tylko poważne osoby i oferty będą brane przeze mnie pod uwagę.

Dołączył:14 lipiec 2016
Nick:Angela89sc

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Zespół Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu [2005-09 - 2008-06]

kierunek/specjalizacja: technik usług fryzjerskich

Centrum Kształcenia Kadr Profesja w Sosnowcu [2008-09 - 2009-06]

kierunek/specjalizacja: Liceum Ogólnokształcące

Centrum Nauki i Biznesu Żak w Katowicach [2013-08 - 2014-06]

kierunek/specjalizacja: Technik Administracji


Doświadczenie
Salon Fryzjerski Dafne [2006-11 - 2006-12]

stanowisko: praktykantka

Salon Fryzjerski Dafne [2007-10 - 2007-11]

stanowisko: praktykantka

bar COMETa [2008-06 - 2008-09]

stanowisko: barmanka

Real [2008-11 - 2010-03]

stanowisko: kacjerka

AGA market [2011-03 - 2011-04]

stanowisko: sprzedawca

Saint Gobine [2011-08 - 2013-01]

stanowisko: kontroler jakości

Piekarnia-Ciastkarnia Król [2014-09 - 2014-11]

stanowisko: ekspedientka


Hobby
Muzyka, samochody, podróże, teatr, kino, rysunek , fotografia.

Umiejętności
Wordpress Photoshop Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog Testowanie Badanie Jakości Fotografia

Język obcy
język angielski, poziom podstawowy
język niemiecki, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze