Kamila Majek

Ukonczylam Wyzsza Szkole Humanistyczna na kierunku pedagogika resocjalizacyjna i terapia pedagogiczna. Doswiadczenie zawodowe w handlu, praca biurowa.

Dołączył:20 lipiec 2016
Nick:kamila87

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
literatura, kino, podroze, psychologia, relacje miedzyludzkie, ezoteryka,spoleczenstwo, muzyka, nauka jezykow

Umiejętności
Wordpress Photoshop Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów IPhone Język angielski Język niemiecki

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test językowy nr 1
11%
Test językowy nr 2
19%
Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
40%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze