Przemysław Szmoniewski

Witam. Jestem studentem doradztwa filozoficznego i coachingu 1 stopnia. Szybko się uczę i cały czas zdobywam doświadczenie z zakresu pisania ponieważ jest to moja pasja. Mam za sobą długoletnią przygodę w postaci tworzenia wierszy, a co za tym idzie jestem elastyczny i potrafię się odnaleźć w każdej sytuacji. Znam również pojęcie "na wczoraj" bo jak wiadomo czas bywa zwodniczy a terminy napięte.

Dołączył:31 lipiec 2016
Nick:Walker

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Technikum im. Marii Skłodowskiej-Curie [2008 - 2012]

kierunek/specjalizacja: Informatyk


Doświadczenie
MAGNA Nowoczesne Technologie Produkcji [2014 - aktualnie]

stanowisko: operator wózka widłowego


Umiejętności
Precle Przepisywanie dokumentów SEO Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Ghostwriting Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Tworzenie tekstów synonimicznych

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze