Zuzanna

Od dwóch lat prowadzę bloga z recenzjami. Rok na własnej domenie. W tym czasie nabrałam wprawy z porozumiewaniem się i współpracą z firmami. Interesuje mnie sport, moda, uroda, oraz fotografia. Uwielbiam podróżować. Od niedawna prowadzę także rodzinny kanał na YouTubie. W wolnym czasie czytam książki i piszę.

Dołączył:12 sierpień 2016
Nick:Testacja

2 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
blogowanie, fotografia, podróże, sport, moda, uroda, youtube, testowanie, pisanie, recenzowanie

Umiejętności
Photoshop Projektowanie grafiki Projektowanie logo Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Content Writing Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog Social Media Twitter Reklama Android Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości Fotografia Język angielski

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze