Sebastian Kołodziejczyk

Nazywam się Sebastian Kołodziejczyk. Urodziłem się 14.02.1995 roku w Nowym Sączu. Jestem absolwentem technikum o profilu informatycznym. Moje zainteresowania są bardzo zróżnicowane. Od sportu po dziennikarstwo. Jestem osobą ambitną, rzetelną oraz potrafiącą działać pod presją.

Dołączył:16 sierpień 2016
Nick:sebek808

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
ZSP im. W. Witosa w Nawojowej [2011-09 - 2015-04]

kierunek/specjalizacja: Informatyk


Hobby
sport, dziennikarstwo, książki, informatyka

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
30%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze