Robert Grzegorzewski

Zapewne zastanawiałaś/eś się co zrobić by w Twojej firmie zwiększyć sprzedaż, jak pozyskać nowe rynki, jak pozyskać kolejnych klientów. Wiesz, że oferujesz świetną jakoś, atrakcyjną cenę, masz świetne opinie lecz wciąż niedostateczną ilość zamówień, nie wiesz jak uwypuklić zalety. Odpowiedzą na te pytania jest moja pomoc. Dzięki mnie oferty, reklamy, teksty, mailingi Twojej firmy i produktów, będą ciekawe i atrakcyjne, uwypuklimy największe atuty, zachęcimy razem klienta do zrobienia zakupów satysfakcjonujących dla Niego i zyskownych dla Ciebie. Klient nim przeczyta całą ofertę zaznajamia się tylko z kilkoma zdaniami, umiejętność budowania tych zdań i umieszczenia ich w odpowiednim miejscu zaciekawi klienta do przeczytania całej oferty. Po przeczytaniu całej oferty kupi produkt, a wysoka jakość i zadowolenie, sprawi, że wróci po więcej. Jaką oglądalność ma Twoja reklama?? 0.1%, 0.5%, 1%?? Zwiększymy ją nawet dziesięciokrotnie. Czy to ogłoszenie zaciekawiło Cię?? Zaintrygowała?? Zachęca do sprzedaży?? Pomyśl, jak niewiele brakuje do tego byś korzystał/ła, z kreatywnych reklam, to, że przekonam Ciebie jest wystarczającym dowodem, że zrobię to z Twoimi klientami. Wystarczy, że klikniesz u góry po lewej stronie pod moim awatarem szarą ikonkę w kształcie koperty, dowiesz się szczegółów, zasad współpracy lub po prostu zapytasz, to jest darmowe. Zapraszam do kontaktu. Ps. Satysfakcja gwarantowana. Udzielam 30 dniowej gwarancji satysfakcji, gwarancji, że Twoja nowa oferta którą dla Ciebie napiszę, realnie zwiększy ilość zamówień, jeśli tak się nie stanie zwrócę Ci 100% zainwestowanych środków. Jesteś w pełni bezpieczny/a, albo zarobisz albo dostaniesz swoje pieniądze z powrotem, zatrzymując jednocześnie ofertę jaką dla Ciebie napisałem.

Dołączył:27 październik 2016
Nick:Kreatywny Pisarz

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Umiejętności
Copywriting Artykuły Reklama

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze