Patryk Szram

Jesteśmy okruszkiem wśród firm z całej Polski. Pasjonujemy się odnajdowaniem nowych i wartościowych rozwiązań dla klientów chcących prosperować w internecie. Projektujemy m.in. strony responsywne oraz aplikacje internetowe. Naszą silną stroną są systemy informatyczne działające w oparciu o bazy danych z możliwością dalszego rozwoju. Bezpieczeństwo i dokładność. Piszemy systemy od tych sklepowych, aukcyjnych, handlowych po systemy bankowe, analityczne czy obrotu dokumentów. W chwili obecnej jesteśmy na etapie przygotowywania napisanych przez nas systemów do wglądu dla Państwa jako środowisko testowe.

Dołączył:16 listopad 2016
Nick:Coderabbitpl

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
muzyka, komputery, piłka nożna, żona :)

Umiejętności
PHP CSS Jquery/Ajax Photoshop Illustrator Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Administracja serwisami www Wprowadzanie danych SEO Reklama Projektowanie stron internetowych XHTML CSS 3 Java Script SQL MySQL Boostrap Testowanie użyteczności CodeIgniter Język angielski Obróbka wideo Algorytmy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Test kompetencyjny dla programisty - CSS
87%
Test kompetencyjny dla programisty - HTML
78%
Test kompetencyjny dla programisty - PHP
69%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze