Grzegorz Strózik

Nazywam się Grzegorz i od kilku lat działam w internecie jako freelancer w mniejszym czy też większym zakresie. Od 2016 jest to moje główne zajęcie. Zajmuje się obsługą social media'ami, copywriting'em, oraz tworzeniem artykułów zawierających lokowanie produktu. W weekendy pracuje również jako dj ze względu na swoją pasję muzyczną.

Dołączył:30 listopad 2016
Nick:Grzesiu

4 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Technikum Elektroniczne [2009 - 2013]

kierunek/specjalizacja: Elektronik


Hobby
Muzyka, Social Media, Copywriting,

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Wordpress Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Content Writing Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog Social Media Twitter Google Analytics Google Adsense Reklama Projektowanie stron internetowych XHTML Java Script MySQL E-Commerce Presta Shop Przetwarzanie w chmurze

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze