Grzegorz Pyrtek

Pracuję od 2007 roku w dziale handlowym polskiego oddziału czeskiego producenta armatury regulacyjnej. Przechodziłem przez wszystkie etapy w hierarchii w firmie: od asystenta działu handlowego, przez starszego asystenta, specjalisty ds. handlu i logistyki aż obecnie do stanowiska kierownika działu serwisu i logistyki. Pracując w tej firmie oraz uczestnicząc w dodatkowych kursach, poznałem język czeski którym posługuję się w mowie i piśmie oraz uzyskałem umiejętności obsługi MS Excel w stopniu zaawansowanym. Dodatkowo posiadam umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze, w związku z czym chętnie przyjmę zlecenia związane np. z przepisywaniem tekstów, transkrypcją nagrań czy wprowadzaniem danych do plików .xls itp.

Dołączył:14 grudzień 2016
Nick:Ketryp

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach [2014-10 - 2016-11]

kierunek/specjalizacja: Logistyka / zarządzanie logistyczne


Doświadczenie
LDM Polska Sp. z o.o. [2007-02 - aktualnie]

stanowisko: Kierownik Działu Serwisu i Logistyki


Osiągnięcia
Język czeski podstawowy (2012)
Excel zaawansowany (2011)

Hobby
Gitara (muzyka rockowa), historia, gry komputerowe/planszowe/karciane, Escape Rooms, podróże, sport, rajdy samochodowe, biegi długodystansowe

Umiejętności
Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Język angielski Transkrypcja

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze