Tomasz Braciszewski

Jesteśmy kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem ludzi, z pasją połączonych realizacją rzeczy pięknych i użytecznych. Nasze ponad 8 letnie doświadczenie w branży stawi czoła każdemu projektowi, którego od nas oczekuję klient.

Dołączył:31 grudzień 2016
Nick:OriginativeAgency
Ulica Chopina 7/74
Kod pocztowy: 62-510
Miejscowość: Konin

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Technologie, Programowanie, Grafika, Literatura, Film, Sport, Podróże

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Wordpress Jquery/Ajax Photoshop Illustrator Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Administracja serwisami www Wprowadzanie danych SEO Copywriting Content Writing Blog SEM Social Media Google AdWords Google Analytics Google Adsense Projektowanie stron internetowych XHTML CSS 3 Java Script MySQL Mobile Boostrap E-Commerce .NET Zen Cart Presta Shop Magento InDesign C# Analiza danych Algorytmy After Effects

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze